Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są popularne odmiany hostingów pod strony internetowe

Każda strona w internecie musi się znajdować na jakimś serwerze, żeby mogła działać normalnie. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może to zrobić nawet na komputerze w domu przyłączonym do internetu, lecz z paru powodów to jednak nie jest najlepsze rozwiązanie. Szczególnie że do wyboru jest parę możliwości, bezpłatnych albo zaczynających się już od paru złotych za miesiąc. Największym zainteresowaniem cieszy się obecnie współdzielony hosting. W jego przypadku na jednym fizycznym serwerze funkcjonuje między kilka a kilkanaście kont, i każde z nich ma dostęp do zasobów urządzenia, to znaczy dysku, pamięci i procesora. Nie trzeba się znać na administracji, ponieważ wszystkim zajmować się będą administratorzy od dostawcy usługi.

Ciekawie wyglądają również ceny, które się niejednokrotnie zaczynają od kilku złotych za miesiąc, lecz to rozwiązanie może się nie sprawdzić w przypadku większych stron. Dla nich znacznie lepszą opcją będzie hosting VPS serwer, jaki ma tę zaletę, że każde konto otrzymuje pewne zasoby do wykorzystania. Nie będzie dzięki temu ryzyka, że ze względu na duże obciążenie pozostałych kont na maszynie nagle strona nie będzie działała.

Jeżeli i to będzie niewystarczające, to można swoją stronę umieścić na serwerze dedykowanym, czyli na całkowicie osobnym fizycznym komputerze. W ofercie sporej ilości firm znajdują się też takie usługi jak hosting WordPress SSD. Są to konta specjalnie skonfigurowane pod potrzeby konkretnego programu, przez co dadzą one dużą wydajność i stabilność pracy.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recommended Articles

Dodaj komentarz