Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Magazynowe kurtyny – czym one są i jak się je wykorzystuje

Zaplanowanie powierzchni magazynowej, hali produkcyjnej czy sklepowej tak, aby dało się z nich wygodnie korzystać, będzie wymagało wykorzystania paru interesujących pomysłów. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, które od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem i świetnie się sprawdzają w takich zadaniach. Takie kurtyny wykonane są najczęściej z foliowych pasów o różnej szerokości.

Przeważnie ta folia jest solidna i gruba, dlatego wytrzyma bez problemu codzienne użytkowanie przez wiele lat. Takie paski zależnie od miejsca montażu mieć mogą między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniać mogą nawet kilkumetrowe otwory. Najczęściej są one przyczepione do górnej części takiego otworu, lecz spotyka się też wersje przesuwne. Wówczas paski są montowane w specjalnej ramce, jaką w razie potrzeby można przesunąć i całkowicie otworzyć otwór.

Przeważnie są spotykane w przezroczystej wersji, ale w razie potrzeby nie będzie problemu żeby w sprzedaży znaleźć inne barwy. Główną zaletą takich kurtyn jest skuteczne, a równocześnie wygodne zabezpieczenie bram czy drzwi. Wiszące paski będą na siebie nachodzić, przez co chronią środek przed niską temperaturą, wiatrem czy kurzem i pyłem. Bez żadnego problemu da się przez nie przejść lub przejechać, i po tym samoczynnie wracają do swojej pozycji. Ta metoda jest również wykorzystywana bardziej wszechstronnie. Za jej pomocą można na przykład wyznaczać stanowiska pracy, zrobić zabezpieczenie maszyn czy dzielić jakieś pomieszczenia na mniejsze części.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz