Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Do testów otrzymałem nowy odkurzacz BestClean HMVC-M400WH, więc oto moje wnioski po kilku tygodniach. Przede wszystkim jest lekki i ergonomiczny, waży zaledwie 1,5 kg i posiada rączkę, którą można chwycić ze wszystkich stron.

Bardzo podobał mi się projekt, w jakiś sposób sprawia, że ​​cieszysz się doświadczeniem, nawet jeśli może być nudny. Sprzątanie to dla mnie czas relaksu, zakładam podcast w słuchawkach i strzelam do kilku królików na raz. No i tu by były koty, takie odkurzacze bardzo dobrze sprawdzają się w domach, w których koty pozwalają nam mieszkać. Albo gdzie mieszkają z nami psy.

Jest to mocny odkurzacz

Strzelać? Pociągnij, czyli z kanapy (z tapicerką z materiału tekstylnego), która wyglądała na czystą (była odkurzana „normalnym” odkurzaczem), wyszło to, co widać na zdjęciu. Jest mocny (400W), z zasilaniem (nie bateriami) i trybem „bateryjnym” usuwa znacznie więcej zabrudzeń z sof i materacy niż zwykły odkurzacz. Przyznaję, położyłem go też na dywanie. Czy lampa ultrafioletowa działa?

Tak, ale przy nieco dłuższej ekspozycji (kilkadziesiąt sekund), nie jeśli bardzo szybko mijamy. Ale mimo to wydaje mi się wielką zaletą, gdy chcemy zdezynfekować. Jak pozbyć się roztoczy? Roztocza to mikroskopijne owady, które zamieszkują głównie tkaniny, żywiąc się resztkami skóry lub innymi elementami organicznymi wokół nas. Jak sterylizować, jak światło UV eliminuje roztocza i roztocza : zasada działania narzędzia do usuwania roztoczy jest podzielona na: Sterylizacja UV lampą UV i usuwanie roztoczy światło ultrafioletowe ma zabójczy wpływ na roztocza, a szkło lampy może wypuszczać 253,7 mm światła ultrafioletowego, niszcząc DNA roztoczy i jaj, a wydajność dochodzi do 99,9%.

Wysokotemperaturowa sterylizacja przepływem ciepła na dnie – temperatura na dnie produktu może osiągnąć około 55°C, ciepło może przedostać się do materaca, aby zmniejszyć aktywność lub nawet zabić roztocza, a jednocześnie może wysuszyć i uniemożliwić rozmnażanie roztocza szczotkować i odkurzać – Szczotkowanie: częstotliwość przekracza 40 000/min, co może niszczyć roztocza lub bakterie zaabsorbowane w tekstyliach np. na powierzchni materacy, zwiększając funkcję czyszczenia.

Odsysanie: pod wpływem szczotkowania i sterylizacji światłem ultrafioletowym kurz i roztocza są odsysane z materaca przez duże odsysanie. Po co nam inny odkurzacz, skoro mamy „duży”? Przede wszystkim dla wygody i oszczędności miejsca. Trochę rzadziej wyjmuję duży „odkurzacz”, ale odkurzacz „ręczny” jest łatwiejszy do włożenia, kiedy tylko tego potrzebuję. sprzątanie z nowoczesnym sprzętem

Dobra pomoc w domu

Do testów otrzymałem nowy odkurzacz, szczególnie do sof, od Heinner SofaMate . Mam też „normalny” odkurzacz, ale wygląda na to, że potrzebne jest coś czystszego do takich obszarów jak sofy, łóżka, krzesła itp. Dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta (koty, psy, jeże, świnki morskie, wiewiórki, niedźwiedzie itp.) przydatność takiego urządzenia jest od razu widoczna.

Cechy szczególne Oprócz zwykłego ssania posiada również dodatkowy mechanizm „ubijania” powierzchni obrotową szczotką, która usuwa kurz, roztocza i tym podobne. Ale lampa ultrafioletowa pomaga również w dezynfekcji (działanie antybakteryjne) i może być włączana lub wyłączana w zależności od potrzeb. Nawet po odkurzeniu powierzchni normalnym, SofaMate „wyciągnęła” całkiem sporo zanieczyszczeń. Fakt, że ma przewód o długości 5 m (nie z baterią) jest zaletą, jeśli chodzi o mobilność, ale także o moc.

Mam starszy odkurzacz, również firmy Heinner, który trzyma się bardzo dobrze, a urządzenia te są bardzo niezawodne. Osobiście wolę bez worka, dobrze myję ich filtry i tyle.

Jak zrobić własne profesjonalne sprzątanie w domu?

W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na sprzątanie i urządzenia sanitarne. Na całym świecie ludzie spędzają prawie 3 godziny i 20 minut tygodniowo na sprzątaniu domu, wynika z globalnego badania nawyków sprzątania przeprowadzonego na zlecenie Karchera . Wyniki pokazują, że ludzie zaczęli używać więcej urządzeń do czyszczenia w porównaniu do ubiegłego wieku, kiedy włożono dużo wysiłku w czyszczenie ręczne.

Niezależnie od tego, czy mówimy o sprzątaniu wewnątrz domu, czy na zewnątrz, wszystko można zrobić znacznie szybciej dzięki kilku wskazówkom dotyczącym prawidłowego użytkowania sprzętu. Oznacza to, że masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne w Twoim życiu.

Praktyczne wskazówki, triki i instrukcje stosowania dotyczące sprzątania domu

Oto kilka wskazówek i wskazówek, jak zmienić swój dom. Niezależnie od tego, czy jest to myjka ciśnieniowa, czy odkurzacz – mamy wszystkie informacje, jak prawidłowo i szybko wyczyścić.

Wskazówki dotyczące obszarów wewnętrznych

Przyjemny wieczór na kanapie, z przekąskami i czymś do picia, dzieci lub zwierzęta też są w pobliżu i dzieje się nieuniknione, okruchy i plamy lądują na gobelinie i dywanie. Ale nie martw się, musisz wykonać kilka kroków, aby pozbyć się tych drobnych niedogodności. Stosując kilka wskazówek i za pomocą urządzeń czyszczących, dom i dywany pozostaną czyste przez długi czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recommended Articles

Dodaj komentarz