Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekskluzywne domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała alternatywa dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzić urlopu w obiekcie hotelowym lub chcą pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie został projektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada niezbędne certyfikaty i nabywcy faktycznie mają możliwość wierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne wyjście.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany nr VIN, akceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie domagają się też dodatkowego pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innym gruncie, jaki zostałby objęty zakazem wybudowania. Na stronie firmowej można zobaczyć tymczasowe wykonania oraz przekonać się, iż domy takie faktycznie perfekcyjnie wyglądają.

Podane są także szczegółowe parametry, jakie ma pływający dom wobec czego od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, a więc nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie apartamenty są dopasowane do oczekiwań osób, które chcą je kupić oraz doceniają oryginalność, poczucie wolności i spędzenie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie to dwadzieścia jeden m2. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recommended Articles

Dodaj komentarz