Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Płytki wykonane z cegieł – oryginalny pomysł na aranżację wnętrza

Szukając ciekawego pomysłu na wykończenie swojego wnętrza w stylu rustykalnym można pomyśleć o kupnie płytek zrobionych z prawdziwej cegły. Takie płytki od niedawna cieszyć się zaczęły sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ prezentują się bardzo interesująco. Nie produkuje się ich w sposób maszynowy, a cięte z cegieł pochodzących z rozbiórki różnych budynków.

Taka płytki z cegły na ścianę Wrocław nierzadko pochodzi z dwudziestego albo dziewiętnastego wieku, i cechuje się wyjątkowym wyglądem. Oczywiście takie cegły po rozbiórce raczej się nie będą nadawały do naklejenia na ścianie, tak więc trzeba je jakoś przygotować.

W tym celu są one rozcinane na paski o grubości około dwóch centymetrów, przez co z z jednego elementu można otrzymać kilka takich pasków. Najbardziej cenione są ścianki zewnętrzne, posiadają one najróżniejsze wgniecenia czy obicia, dzięki czemu praktycznie każdy pasek ma inny wygląd. Ale środkowe paski także bardzo ładnie się prezentują, i można z nich wykonać niezwykle ciekawą aranżację.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław są naklejane za pomocą odpowiedniego kleju, tym samym uzyskując imitację ceglanego muru. Ciemny kolor cegły prezentuje się bardzo ładnie z fugami o jasnej barwie, przypominającymi typową zaprawę, ale można też użyć innych barw. Wiele firm sprzedających takie płytki ma też w swojej ofercie dedykowane narożniki, wycinane z jednej cegły. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w bardzo ciekawy sposób zabudować krawędzie, na przykład na ścianach czy kominkach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recommended Articles

1 Comment

  1. Nowoczesne meble do mieszkania sprawią, że Twoja sypialnia będzie nie tylko wygodna, ale także wizualnie oryginalna. Jeżeli szukasz ciekawych mebli do salonu to koniecznie musisz sprawdzić ofertę naszego sklepu na sofy do salonu sklep. Wybierz modną i wygodną sofę do salonu, gdzie będziesz przyjmował na niej swoich gości.

Dodaj komentarz