Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wtryskiwacze po regeneracji – dlaczego opłaca się kupić

Posiadacze aut wyposażonych w silniki wysokoprężne często muszą się mierzyć z licznymi drogimi naprawami. Powszechnie psują się w nich przykładowo turbosprężarki czy koła dwumasowe, a na ich naprawę zależnie od marki trzeba wydać od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Bardzo podobnie będzie wyglądała sytuacja ze wtryskiwaczami, jakie również w pewnych jednostkach napędowych robią spore problemy. Producenci silników z reguły oceniają ich trwałość do okołu 250 tysięcy przebytych kilometrów, i po przejechaniu tego dystansu niekiedy mogą zacząć szwankować.

Objawia się to spadkiem mocy silnika i jego nierówną pracą, dlatego też jeśli ktoś dostrzeże takie rzeczy, albo co gorsza jeśli zaświeci się kontrolka, to należy jak najszybciej odwiedzić mechanika. Jeśli chodzi o całkiem nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. W związku z tym że są one dostępne jedynie w sieci autoryzowanych serwisów, to posiadacze samochodów liczyć się muszą z dużymi kosztami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie kupno wtrysków po regeneracji, jakie się znajdzie w dużo niższych cenach. Tego typu regeneracja umożliwia przywrócenie parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co pozwoli na kolejne wiele lat jazdy. Chcąc kupić takie wtryski po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich oznaczenie, ponieważ nawet w przypadku tego samego modelu silnika wtryskiwacz wtryskiwacze do diesla niekoniecznie będzie pasował do posiadanej jednostki.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz