Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana depilacja laserowa zrobiona w salonie urody Mona Lisa

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można perfekcyjnie wymodelować sylwetkę. Podciśnieniowy masaż ciała z wykorzystaniem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory pozwala na docieranie do także ciężkodostępnych miejsc na ciele.

Zasysanie fałdu skóry jest delikatne, lecz jest nad wyraz precyzyjne. Z tego powodu głowice urządzenia mogą radzić sobie już z wyjątkowo wiotką skórą. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdza się też w usunięciu zbliznowaceń i obrzęków. Używanie zmotoryzowanych głowic z energią światła ledowego oraz lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła rezultat fotochemiczny w tkankach. W efekcie, może dojść do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usuwanie z organizmu.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu oraz elastyczności tkanki skórnej, poprawa elastyczności tkanki skórnej, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, uspokojenie, zredukowanie obrzęków a także w wypadku pań po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej sylwetki. Co istotne, ten zabieg może zostać wykonywany również w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o dowolnym kolorze tkanki skórnej. Najlepsze efekty można otrzymać po mniej więcej od dziesięciu do piętnastu zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recommended Articles

Dodaj komentarz